Kontakt
VAX
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače › NOVÝ VAX MACH AIR 3 S - NOVINKA!NOVÝ VAX MACH AIR 3 S je bezsáčkový vysavač, s vysokým výkonem díky elektrické hlavici a úsporným provozem (viz. energetický štítek níže). Má multi-cyklónové vysávání, což znamená, že můžete čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty. Nečistoty lze po vysátí snadno přenést v odnimatelné nádobě ke koši a jedním tlačítkem vysypat.

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)


Novinkou je systém natáčení elektricky poháněné hlavice vysavače, který umožňuje snadnější a dostupnější čištění koberců a pevných podlah s velmi vysokým výkonem.
Úsporný provoz je další předností vysavače, viz. energetický štítek níže. 
Obsahuje odjímatelnou rukojeť, šterbinový a prachový nástavec, natahovací hadici nové generace, která se nesmršťuje. Rukojeť lze sundat z vysavače a napojit na teleskopický nástavec a vysávat strop, žaluzie a mnoho dalšího, délka hadice je 1,5 m.

 
 
Multi-cyklonová technologie

Umožňuje čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty a efektivně oddělit částice prachu a nečistot ze vzduchu a minimalizuje ucpávání filtrů.

 
 
Výkonné sání

Výkon motoru 900 W a elektrická hlavice možňují silné sání jak na podlaze tak i při využití hadice.
air 3
air 3
 


Lehkost


Váha vysavače pouze 4 kg je navržena tak, aby byla bez námahy a snadno ovladatelná a již není třeba se bát přenášení vysavače nahoru a dolů po schodech.

 
Vysoká ovladatelnost

Technologie Air Motion umožňuje otáčet kolem nábytku bez větší námahy.
Lehké a kompaktní a použití duální osy pomáhá vysavači volně se otáčet, takže je snadné se všude dostat a umožňuje naklonění pod nízký nábytek.
air 3
 
air 3


 
Vysoká kapacita

Přestože je ultra lehký není žádný kompromis na kapacitu. S objeme 1,3 litry můžete vyčistit Váš domova bez vyprázdnění. A až přijde čas k vyprázdnění koše, je to jednoduchý stisk tlačítka.
2-in-1 hubice u vysavače

Štěrbinová hubice umožňuje vyčistit praskliny a štěrbiny s přesností a kartáčem zametá a čistí průduchy a sokly navíc odstranění nečistoty a prach. Hubice na čalounění znamená, že můžete čistit polštáře, závěsy a pohovky.

air 3
air 3
 
Omyvatelný HEPA filtr a anti-bakteriální filtr jsou ideální pro alergiky. Prodlužovací nástavec Vám umožnuje dosáhnou na nepřístupná místa. Rukojeť hadice lze vyndat z vysavače a použít např. k vysávání nedostupných míst.

Přístup ke kartáčí je snadnější než kdykoliv předtím, pouhým stisknutím dvou tlačítek sundáte kdyt kartáče a můžete odstranit nežádoucí nečistoty, např. namotaný provázek.
Kartáč lze vypnout - na pevné podlahy nebo nechat zapnutý - na koberce. Vysavač má pojistku proti spálení kartáče - indikuje světelnou signalizací, když je něco v nepořádku.

Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).
Tyto filtry byly vyvinuty v NASA pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Jejich speciální složení zajišťuje nejen jejich účinnost, ale i dlouhou životnost, kde i při jejich úplném naplnění nedojde k úniku kontaminovaných částic. Jejich úžasné schopnosti zaručují takřka 100%ní filtraci vzduchu nebo? z každých 10.000 částic od velikosti 0.3 mikronů propustí pouze 3 částice. Hovoří se tedy o účinnosti 99,97%. 
HEPA dokáže odfiltrovat ze vzduchu nejen nejjemnější prach, ale i viry, výkaly roztočů, spory plísní, vázané částice kouře a smogu. Zlepší domácí prostředí, snižuje negativní zatížení organismu a ani prach již nebudete muset utírat tak často. 


Výhody


Nová řada vysavačů VAX třídy A byla speciálně vyvinuta, aby splňovala přísná specifická kritéria a to i při úsporném výkonu motoru:

 

 
Technické parametry:
 • Výkon motoru    900 W
 • Třída energetické účinnosti    A
 • Délka kabelu    6 m
 • Váha    4 kg
 • Kapacita sběrné nádoby    1,25 l
 • Pracovní dosah    7,5 m
 • Filtrace    HEPA H12 a antibakteriální filtr
 • Délka hadice    1,3 m
 • Pracovní dosah    9 m
 • Možnosti    zapnutí/vypnutí kartáče


Příslušenství:
 • 3-v-1 nástavec štěrbinový, na čalounění a prach


Ukázkové video VAX:

© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz