Kontakt
Vax 6151 sx
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače › VAX MACH FLOOR - NOVINKA!Ideálním řešením pro čištění pevných hladkých podlah, jeho bezdrátová konstrukce umožňuje velmi snadné použití i přenášení a tak lehce vyčistite více pokojů najednou. Účinně řeší prach a nečistoty, takže vaše pevné podlahy vysaje a Microfibre Grab Pad vyčistí v jednom kroku.

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)

VAX 1700 KOMFORT

VAX

VAX 1700 KOMFORT


VAX

VAX 1700 KOMFORT


VAX

VAX 1700 KOMFORT


VAX

VAX 1700 KOMFORT


VAX

VAX 1700 KOMFORT
Při použití jsou hrubé nečistoty vysávány přídavným vysavačem a zároveň omyvatelná mikrovlákna Microfibre zachycují prach a nečistoty a po sobě zanechají brilantní výsledky čištění. Flexibilní otáčivá hlava - se snadno otočí všude kde je potřeba, ideální pro čištění podlah , lišt a pod nábytkem, takže je možné vyčistit povrchy lehce, rychle a důkladně.

 

Jak Microfibre Grab Pad funguje:

Hrubé nečistoty jsou vysávány přídavným vysavačem a zároveň speciální utěrky Microfibre Grab Pad při použití vytvoří statický náboj ve vláknech a tím přitahuje volny prach z povrchu podlahy, zároveň jemná micfrofíbrová vlákna uvolňuji nečistoty z póru čištěné plochy a ty jsou okamžitě přitáhnuty a přidržovány uvnitř microfibru. K jejich uvolněni z GrabPad dochází až ve vodní lázni. Microfibre GrabPad používáme za sucha nebo mírně vlhký. Lze vytírat i rozlité tekutiny ovšem bez použití přídavného vysávaní .Výhody
Parametry

Napětí 10,8 V
Pracovní doba 8 - 10 minut
Čas nabíjení
12 - 14 h
Váha 1,7 kg
Vstupní napětí
220 V

© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz