Kontakt
vax allterrain v-125
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače ›Profesionální vysavač VAX AllTerrain V-125Vlajkovou lodí řady Profi Line je víceúčelový čistící stroj VAX AllTerrain V-125. Tento vysavač velkoplošně vyčistí a vysuší jak koberce, tak i podlahy, a hravě si poradí i s čalouněním Vašeho nábytku. Tajemství jeho účinnosti tkví v sadě šesti kusů rotačních kartáčů schopných dokonale zbavit čištěné plochy veškerých nečistot.

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)

vax allterrain v-125 vax allterrain v-125

vax allterrain v-125

vax allterrain v-125 vax allterrain v-125

vax allterrain v-125

vax allterrain v-125 vax allterrain v-125
VAX Profi Line- nová řada vysavačů určených k profesionálnímu úklidu.

Britská firma VAX přichází na trh s novou řadou vysavačů určených k profesionálnímu úklidu. Po dlouholetých zkušenostech a výzkumu v oboru čistící techniky byly využity poznatky z dosavadního sortimentu, a byla tak vyvinuta nová progresivní řada pro velkoplošný úklid. Nová řada je zaměřena zejména na rychlost, kvalitu úklidu u kombinovaných strojů, minimální hlučnost a maximální sací výkon u jednoúčelových produktů, a samozřejmě cenovou dostupnost u celého sortimentu. Jako první představujeme tento vysavač a během měsíce budou následovat další z této řady.

Vlajkovou lodí řady Profi Line je víceúčelový čistící stroj VAX AllTerrain V-125. Tento vysavač velkoplošně a dokonale vyčistí a vysuší koberce a běhouny, poradí i s čalouněním Vašeho nábytku a jako přídavnou funkci má i mytí pevných povrchů. Tajemství jeho účinnosti tkví v sadě šesti kusů rotačních kartáčů schopných dokonale zbavit čištěné plochy veškerých nečistot. Celý proces čištění je regulován automaticky bez požadavku zvláštní obsluhy, čímž je dosaženo maximálního účinku a efektivnosti i v rukou amatérské obsluhy.

Vysavač má hadici dlouhou 2,1m a je možné spolu s menší hubicí vyčištit vysavači nedostupná místa.

Přednosti čistícího stroje VAX V-125:


Technické parametry:
  • Regulovatelný výkon motoru: 1350 W
  • Vzdušný výkon: 350 W
  • Délka kabelu: 9 m
  • Pracovní dosah: 11 m
  • Váha: 15,5 kg
  • Kapacita nádoby čistící tekutiny: 2 l
  • Kapacita nádoby špínavé tekutiny: 3,7 l


Ukázkové video práce s Vax V-125:


© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz