Kontakt
VAX 7151 LUXUS ST
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače › VAX 7151 COMFORT EE - NOVINKA!VAX 7151 COMFORT EE je posledním multifunkčním modelem z řady VAX 4100 až 7151 a splňující nejnáročnější požadavky kladené na vysavač. Již samotný název 7151 EFECTIVE ECONOMIC napovídá, že se jedná o výjimečný stroj. Lehce a kvalitně čištění, vysává a myje plochy středního rozsahu (domácnosti, menší hotely, kanceláře).

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)VAXVAXVAXVAXVAX

VAX 7151 COMFORT EE je posledním multifunkčním modelem z řady VAX 4100 až 7151 a splňující nejnáročnější požadavky kladené na vysavač.

Již samotný název 7151 EFECTIVE ECONOMIC napovídá,  že se jedná o výjimečný stroj. Lehce a  kvalitně čištění, vysává a myje plochy středního rozsahu (domácnosti, menší hotely, kanceláře). Díky patentované technologií VAXING je vysavač zárukou kvality, vysoké hygieny a ekonomiky provozu.


Je určený pro kvalitní čištění a vysávání ploch středního rozsahu (domácnosti, menší hotely, kancelářské prostory). Společnost VAX, která nese své jméno podle světově patentované čistící technologie – VAXING, vytvořila  nejdokonalejší prací systém na světě. Svou účinností mnohonásobně převyšuje úklid s běžnými vysavači. Vyčištěné plochy září čistotou, jsou voňavé, nadýchané, do cca 40 minut suché a výrazně se prodlužuje jejich životnost. Princip VAXING technologie čištění spočívá v turbulentním proudění rozvířeného pěnového roztoku mezi vlákny povrchu a v jeho následném až 93% vysoušením. Díky tomuto patentu a speciálním roztokům řady AAA, dokáže VAX velmi účinně bojovat i s alergeny, jako jsou pyly, spóry plísní či s roztoči a jejich výkaly. Snadno si poradí i s odstraňováním skvrn Vašich domácích mazlíčků.


Oproti předchozí verzi jsme zvýšili sací výkon a kvalitu motoru, zkvalitnili a prodloužili vysávací hadici na 3m a navýšili jsme servisní interval z 10 na 15 let.


V základní výbavě najdete nadstandardní množství nástavců, které uklidí každou nečistotu. Díky patentovaným technologiím Vás vysavač na první kontakt zbaví nejen nejjemnějšího prachu, psích chlupů, skvrn a zašlapané špíny, ale hlavně nejrůznějších alergenů, včetně výkalů prachových roztočů, které jsou běžným vysáváním takřka neodstranitelné, a to s účinností 95 %.

Silná vzduchová turbína vyvine podtlak 25 kilogramů a tento ohromný tah je Vám k dispozici pro každodenní úklid. Vysavač je vyroben z kvalitního ABS plastu s nerezovými nástavci. Součástí výbavy je i dlouhodobý prací masivní Hepa filtr s účinností 99,97 %. Kdo však dává přednost vodní filtraci, může si jí vysavač dovybavit. Srdcem přístroje je speciální vysokoobrátkový motor s mnoholetou životností, který je opatřen plynulou regulací výkonu. VAX řady 7151 EE je určen pro nejnáročnějšího zákazníka.


Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).
Tyto filtry byly vyvinuty v NASA pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Jejich speciální složení zajišťuje nejen jejich účinnost, ale i dlouhou životnost, kde i při jejich úplném naplnění nedojde k úniku kontaminovaných částic. Jejich úžasné schopnosti zaručují takřka 100% filtraci vzduchu, neboť z každých 10 000 částic od velikosti 0.3 mikronů propustí pouze 3 částice. Hovoří se tedy o účinnosti 99,97%.

HEPA dokáže odfiltrovat ze vzduchu nejen nejjemnější prach, ale i viry, výkaly roztočů, spory plísní, vázané částice kouře a smogu. Zlepší domácí prostředí, snižuje negativní zatížení organismu a nahradí časté utírání prachu.Vysavač je vybaven řadou příslušenství, které je součástí základního vybavení


Vaxovací hubice ve velkém provedení - k hloubkovému čištění a vysušení koberců
Power brush pro hloubkové vysávání a vyklepávání koberců snadno odstraní psí chlupy, vlasy a jiné vysáváním obtížně odstranitelné nečistoty
Automop pro hloubkové vyčištění a vysušení podlah, vždy myjete čistou vodou. Jedním tahem umyje a vysuší pevnou podlahu k dokonalé čistotě.
Tubro Tool - rotační hubice na čalounění
Štěrbinový nástavec
Nástavec na čalounění
Vaxovací hubice v malém provedení: k hloubkovému čištění, odstranění skvrn a vysušení čalounění, matrací a interiérů aut
Antistatický prachový nástavec - k odstranění nejjemnějšího prachu (na knihách, žaluziích, klávesnicích..)
Prodloužená vysávací hadice v délce 3 metry
Teleskopický nerezový prodlužovací nástavec
1 + 1 černý výfukový filtr
2ks velkokapacitních jedenáctilitrových sáčků
Kuželový filtr
Nádoba na 4l čistící tekutiny
Střední díl pro HEPA nebo kuželový filtr
Dávkovací hadička s klipsy
ULTRA CARPET 1ks (250 ml)
Motorový filtrK výbavě je možné dokoupit


Klepací turbohlavici Tubro Brush
Vodní filtr - nahrazuje papírový pytel, slouží k zachycení nečistot do vodní lázně
Hubice 2v1 štěrbinová/radiátorová ohebná 35 cm
SMS látkový sáček
Kombinovaná hubice na vysávání kobercových a pevných ploch
Lehká 30 cm široká hubice na vysávání hladkých povrchů s širokým záběrem
VAX radiátorový štěrbinový nástavec

Technické parametry:
 • regulovatelný výkon motoru: 450-1500W
 • vzdušný výkon: 430W
 • sací výkon turbíny: 26kg na tlak
 • sací schopnost: 99lit/min
 • kapacita sběrné nádoby: 10kg nečistot/8 litrů špinavé vody
 • kapacita sáčků: 11 litrů(10kg) ne při vodní filtraci
 • filtrace: masivní hepa / vodní filtr / mikrofiltrace
 • délka kabelu: 10m
 • pracovní dosah: 41m
 • váha: 7,9kg
 • rozměry v cm v/š: 54/34
 • materiál: nerez, ABS
 • barva: tmavě modrá

Vzhledem k jeho výbavě a schopnostem je hodnocen jako nejlepší z celé řady vysavačů VAX.

Recenze

Chcete se dozvědet více informací o tomto vysavači?
Přečtěte si nezávislou recenzi.


Recenze je na model Vax 6151 sx ale Vax 7151 je ještě lepší a recenze Vám poskytne plné seznámení s funkcemi vysavačů Vax.Ukázkové video VAX:Pokud se Vám video nezobrazuje, klikněte zde


© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz