Kontakt
VAX MACH COMPACT
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače › VAX LIFT PET 2v1 - NOVINKA!VAX LIFT PET(U84-AL-Pe) je bezsáčkový vysavač, s vysokým výkonem díky elektrické hlavici a úsporným provozem (viz. energetický štítek níže). Má multi-cyklónové vysávání, což znamená, že můžete čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty. Nečistoty lze po vysátí snadno přenést v odnimatelné nádobě ke koši a jedním tlačítkem vysypat.

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)


Nová řada vysavačů VAX třídy A!

VAX LIFT PET(U84-AL-Pe) je bezsáčkový vysavač, s vysokým výkonem díky elektrické hlavici a úsporným provozem (viz. energetický štítek níže). Má multi-cyklónové vysávání, což znamená, že můžete čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty. Nečistoty lze po vysátí snadno přenést v odnimatelné nádobě ke koši a jedním tlačítkem vysypat.

 

Novinkou je možnost vyndání vysavače ze základny a vysátí nedostupných míst jako jsou např. schodiště, auto nebo záclony.

 

 

Systém natáčení elektricky poháněné hlavice vysavače umožňuje snadnější a dostupnější čištění koberců a pevných podlah s velmi vysokým výkonem.

 

Obsahuje teleskopický nástavec, šterbinový a prachový nástavec, TURBO TOOL, natahovací hadici nové generace, která se nesmršťuje. Rukojeť lze sundat z vysavače a napojit na teleskopický nástavec a vysávat strop, žaluzie a mnoho dalšího, délka hadice až 1,65 m!

 

Multi-cyklonová technologie

 

Umožňuje čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty a efektivně oddělit částice prachu a nečistot ze vzduchu a minimalizuje ucpávání filtrů.

air 3

 

Výkonné sání


Výkon motoru 800 W a elektrická hlavice možňují silné sání jak na podlaze tak i při využití hadice.

air 3

 

Variabilita

Novinkou je možnost vyndání vysavače ze základny a vysátí nedostupných míst jako jsou např. schodiště, auto nebo záclony.

air 3

 

Vysoká ovladatelnost

Technologie Air Motion umožňuje otáčet kolem nábytku bez větší námahy.
Lehké a kompaktní a použití duální osy pomáhá vysavači volně se otáčet, takže je snadné se všude dostat a umožňuje naklonění pod nízký nábytek.

 

air 3

 

Vysoká kapacita

 

Přestože je ultra lehký není žádný kompromis na kapacitu. S objeme 1,5 litru můžete vyčistit Váš domova bez vyprázdnění. A až přijde čas k vyprázdnění koše, je to jednoduchý stisk tlačítka.

 

air 3

 

4-in-1 hubic u vysavače

3-v-1 nástavec štěrbinový, na čalounění a prach, TURBO TOOL

air 3

 


Omyvatelný HEPA filtr a anti-bakteriální filtr jsou ideální pro alergiky. Prodlužovací nástavec Vám umožnuje dosáhnou na nepřístupná místa. Rukojeť hadice je teleskopická a přispůsobí se Vaší výšce, již tedy žádná ohnutá záda.

Přístup ke kartáči je snadnější než kdykoliv předtím, pouhým stisknutím dvou tlačítek sundáte kryt kartáče a můžete odstranit nežádoucí nečistoty, např. namotaný provázek.
Kartáč lze vypnout - na pevné podlahy nebo nechat zapnutý - na koberce. Vysavač má pojistku proti spálení kartáče - indikuje světelnou signalizací, když je něco v nepořádku.

Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).
Tyto filtry byly vyvinuty v NASA pro ochranu osob před radioaktivními částicemi. Jejich speciální složení zajišťuje nejen jejich účinnost, ale i dlouhou životnost, kde i při jejich úplném naplnění nedojde k úniku kontaminovaných částic. Jejich úžasné schopnosti zaručují takřka 100%ní filtraci vzduchu nebo? z každých 10.000 částic od velikosti 0.3 mikronů propustí pouze 3 částice. Hovoří se tedy o účinnosti 99,97%.
HEPA dokáže odfiltrovat ze vzduchu nejen nejjemnější prach, ale i viry, výkaly roztočů, spory plísní, vázané částice kouře a smogu. Zlepší domácí prostředí, snižuje negativní zatížení organismu a ani prach již nebudete muset utírat tak často.


VýhodyNová řada vysavačů VAX třídy A byla speciálně vyvinuta, aby splňovala přísná specifická kritéria a to i při úsporném výkonu motoru:

 

 

 


Příslušenství:
 • Výkon motoru: 820 W
 • Třída energetické účinnosti: A
 • Délka kabelu: 10 m
 • Váha: 6,2 kg
 • Kapacita sběrné nádoby: 1,5 l
 • Pracovní dosah: 11,5 m
 • Filtrace: HEPA H12 a antibakteriální filtr
 • Délka hadice: 1,65 m
 • Nastavení výšky: ano
 • Možnosti: zapnutí/vypnutí kartáčePříslušenství:
 • TURBO TOOL - malý rotační kartáč
 • 3-v-1 nástavec štěrbinový, na čalounění a prach

© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz