Kontakt

Vax 6151 sx
www.vax-cr.cz
Tel.: 734 445 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Záruční i pozáruční servis VAX
 

Servisní středisko


Závazné pokyny k příjmu, balení a opravě přístrojů.
Příjem oprav je možný:a) osobní předání


Váš přístroj dopravte po předchozím objednání na prodejnu ELCO - VAX, Hanusova 1537/1b, Praha 4.

Zavolejte prosím na tel: 734 445 078 a domluvte si termín předáni opravy. Přístroje předávejte pouze vyčištěné, jinak nebudou do opravy přijaty. Motorové hlavy multifunkčního vysavače VAX předávejte bez motorového, výfukového filtru a výfukové mřížky.. Pro záruční opravu je nutné přiložit záruční list, fakturu, nebo jiný doklad o koupi a popis závady s Vaším tel. číslem. Při předání vysavače bude s vámi vyplněn předávací protokol s výši předběžné ceny.

b) zasláním (osobně sám)


Přístroj sami bez předchozí domluvy prosíme neposílejte, tyto balíky budou brány jako nevyžádané a nebudou převzaty. Balíky budou vráceny zpět přepravci a vrátí se Vám jako nedoručené !!!!

 

c) zasláním pomocí svozové služby


Vyzvednutí balíku na Vámi uvedené adrese a dodání zpět .

Odvezení a dovezení vysavače zpět na vaši adresu Vám zprostředkujeme u fa DPD a to pouze za jednorázový poplatek 150 Kč. Před doručením balíku Vám přijde na Vámi udaný telefon SMS zpráva s číslem  balíku a termínem dodání, který můžete po dohodě s DPD změnit nebo přesměrovat na stránkách www. https://www.dpd.com/cz/cs/. Pro objednání  svozu volejte +420266713078.

 

 

Balení přístroje a podmínky pro opravy:

 

  1. Vysavač musí být řádně vyčištěn včetně filtrů dle návodu k obsluze. Pokud tak neučiníte, oprava nebude provedena a přístroj Vám bude vrácen na Vaše náklady zpět viz.bod 8!
  1. Pro zabalení použijte jen čistou krabici, která vydrží přepravu a při jejím zavření nedojde k vyboulení ani k propadu víka špatné balení bube vraceno viz.bod 8.

Nemáte doma vhodnou krabici? Nevadí zapůjčíme Vám ji zdarma včetně výplně jen za dopravní náklady a to až k Vám do domu.

  1. Vysavač uvnitř krabice zabezpečte proti pohybu ( čisté noviny, čisté kartony nebo čisté papíry či bublinové folie atd.) V případě , že krabice bude vyložena znečištěnými hadry nebo obaly či jiným znečištěným materiálem bude bez dalšího prohlížení zaslána zpět viz.bod 8

 

  1. Maximální velikost krabice k přepravě za svozovou cenu je v x š x h 1020x500x650mmNa krabice větších rozměrů bude účtován velkoobjemový příplatek +350Kč a je nutno je nahlásit předem.

 

  1. Do krabice spolu s vysavačem či jeho částí přiložte popis závady spolu s telefonním číslem, pro konzultaci ceny opravy a v případě dotazů ze strany servisního technik. V případě záruční opravy, je nutné přiložit navíc fakturu, nebo platný záruční list firmy ELCO.

 

  1. V případě pozáruční opravy za diagnostiku závady  přístroje účtujeme jednorázovou částku 500,-Kč. Po provedené opravě je tato částka odečtena z ceny za provedené práce. Při zasílání přístroje nebo jeho části do opravy, je v případě odmítnutí provedení oprav, tato částka vyúčtována formou dobírky

 

  1. Po schválení opravy výrobek opravíme a dovezeme zpět.

 

  1. Při nedodržení těchto Závazných pokynů Vám bude balík vrácen zpět (bez provedení opravy) a to na Vaše náklady. Za odvezení a dovezení vysavače účtujeme jednorázový poplatek 150 Kč.

Kontakt na servisní středisko Elco – VAX :


Telefon:  +420 272 952 991 nebo 702 284 195

Email: elco@grbox.cz

 
© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz