Kontakt

Vax 6151 sx
www.vax-cr.cz
Tel.: 734 445 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Proč vysavače VAX?
Pouhé vysávání vašich koberců nikdy neodstraní všechnu mastnotu, prach a nečistoty. Koberce vypadají na povrchu čistě, ale nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny) zůstávají nalepeny v hloubce osnovy a na kobercových vláknech.

VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými kobercovými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 45 minut se můžete projít po nadýchaném, voňavém, zcela čistém a suchém koberci. Navíc nehrozí sražení vlákna a odpadá nutnost přenášení nábytku.

To je hlavní rozdíl oproti zastaralému systému TEPOVÁNÍM koberců, kdy nastříkáte roztok na koberec a následně vysajete. Je to stejné, jako kdyby jste na koberec vylili kýbl s vodou a roztokem a následně vysáli.

Jedině VAX s patentovanou technologií dokáže dokonale odstranit veškeré nečistoty!Speciální čistící prostředek CARPET CLEANER spolu s VAXING důkladně propere a vyčistí kobercová vlákna, navrátí jim původní vzhled, barvu a elastičnost. Beze zbytku odstraní veškeré následky domácích nehod a tím chrání nejen váš koberec, ale i vaše nervy. Odstraní také nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny) uvedeny na obrázku.Ukázka systému VAXING:© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz