Kontakt
VAX MACH COMPACT
www.vax-cr.cz
Tel.: 266 713 078 | E-mail: info@vax-cr.cz

Vysavače › VAX FLOORMATE CORDLESS - NOVINKA!UMÝVEJTE BEZDRÁTOVĚ! Zapomeňte na těžké vysavače a dlouhé kabely či mop, myjte snadno, bez omezené dostupnosti a vždy na plný výkon s akumulátorovým vysavačem VAX FLOORMATE CORDLESS (HF85-FM-C-E) s výdrží až 30 minut!

Detailní informace o vysavači:
Fotografie k vysavači:
(kliknutím fotografii zvětšíte)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Odborník na mytí veškerých pevných ploch od PVC, dlažeb, po plovoucí i lité podlahy byl obratně navržen jak pro rychlý a efektivní úklid větších obývacích ploch, tak i na obtížně dostupné prostory, jako jsou koupelny či chodby.

Rychlý specialista na pevné podlahy - zpřístupní Vaši domácnost pohodlnému úklidu!

Žhavou novinkou firmy VAX je multifunkční akumulátorový model, který uvítají nejen průkopníci bezkobercových ploch, ale všichni příznivci pohodlného, dokonalého a hygienického úklidu celé domácnosti. V kombinaci s vaxingovou péčí o kobercové plochy řady 7151, je o dokonale čistý domov postaráno. Tento odborník na všechny pevné plochy od PVC, dlažeb, po plovoucí i lité podlahy byl obratně navržen jak pro rychlý a efektivní úklid větších obývacích ploch, tak i na obtížně dostupné prostory, jako jsou koupelny či chodby. 

Na co vsadila léty prověřená kvalita firmy VAX tentokrát? Srdcem technologie je Spinscrub technologie - řada čtyř kusů volně uložených otočných kartáčů kroužících jemně a důkladně po podlaze. Povrch podlahy včetně spár je tak vyčištěn zcela bez námahy a bez kontaktu s nečistotou. Jak systém funguje? Vysavač je opatřen dvěma postranními nádobami – jedna nádoba obsahuje čistící roztok s tekutinou, zatímco v druhé se shromažďují vysáté nečistoty. Na vzduchovém výstupu je pak umístěn omyvatelný hepafiltr. Úkolem obsluhy je tedy pouze mechanické ovládání spínače dávkování. 

Součástí vysavače je i multifunkční dvoupolohový spínač, jímž se ovládá soustava kartáčů a druh režimu vysavače. Velmi snadno jím můžete přenastavit funkci přístroje ze samotného mokré čištění na vysoušení podlahy. Hygieničnost provozu není ukončena ani v okamžiku čištění samotného přístroje. Nádobu s nečistotami je zapotřebí pouze vyjmout z těla vysavače, vylít a vypláchnout.

 

Přednosti čistícího stroje


 Parametry:
  • Typ baterie: Lithium Ion
  • Doba použití vysavače: 30 minut
  • Napětí: 20 V
  • Šířka vysávací lišty: 30 cm
  • Váha:6,4 kg
  • Kapacita nádoby čistící tekutiny: 0,7 l
  • Kapacita nádoby na špinavou vodu: 0,7 l
  • Příslušenství:Floor to Floor (250ml) – čistící roztok na pevné povrchy, nabíjecí stanice, kartáče Spinscrub
© 2008 vax-cr.cz -

britské vysavače VAX

| Internetový obchod vaxshop.cz